FARA - Leżajsk

 26 lipca 2015
Po każdej Mszy Świętej  - BŁOGOSŁAWIMY KIEROWCÓW I POJAZDY ...aby bezpieczniej się jeździło


     Szukaj:

NIEDZIELA KOŚCIÓŁ FARNY:
7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 16.00; 18.00

NIEDZIELA KOŚCIÓŁ JEZUSA MIŁOSIERNEGO
10.00 - Dla młodzieży,  11.30 - Dla dzieci

Dzień powszedni - Kościół Farny
6.30, 7.00, 7.30, 18.00

Więcej…

Ogłoszenia parafialne

XVII Niedziela zwykła (26.07.2015 r.)

Drukuj
 
 1. Dziś z racji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców, po każdej Mszy św. mamy możliwość poświęcenia pojazdów mechanicznych. Zbierane przy tej okazji ofiary są przeznaczone na specjalny fundusz MIVA Polska, który z zebranych ofiar funduje różnego rodzaju środki transportu dla misjonarzy.
 2. Także dziś, zapraszamy jeszcze na nieszpory o godz. 17.30 a po nich Msza św. wieczorna.
 3. W sobotę na godz. 17.00 wszystkich czcicieli Matki Bożej, zapraszamy na kolejne nabożeństwo I soboty, wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP, połączone z modlitwą różańcową.
 4. Od soboty rozpoczynamy miesiąc sierpień – czas pielgrzymek i wielu ważnych narodowych rocznic – obchodzony jako miesiąc trzeźwości i abstynencji od napojów alkoholowych. Zachęcamy do szczerych i dobrych postanowień w tym kierunku.
 5. Za tydzień w niedzielę 2 sierpnia w każdym kościele parafialnym można zyskać odpust zupełny tzw. „Porcjunkuli”, pod zwykłymi warunkami.
 6. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby Archidiecezji.
 7. W Siewcy do nabycia prasa i publikacje katolickie. Serdecznie polecamy.

 Intencje zbiorowe:

 • Za śp. Kazimierę Szeremeta – intencja od sąsiadów z bloku – środa, godz. 6.30.
 • W intencji nowennowych próśb i podziękowań do MB Pocieszenia – środa, godz. 18.00.
 • Za śp. Wiesławę Bieniek – intencja od Dyrekcji i kolegów syna Ryszarda z Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Leżajsku – czwartek, godz. 7.00.
 • Za dusze w czyśćcu cierpiące – intencja od Apostolskiego Dzieła Pomocy dla Czyśćca – sobota, godz. 7.00.
 • Z intencji Wspólnoty Szkaplerza Świętego – sobota, godz. 18.00.
 • Z Róży św. Antoniego – niedziela, godz. 10.00.

W ostatnim tygodniu odeszli od nas do wieczności śp. Stanisław Franus z ul. Św. Królowej Jadwigi i Zygmunt Osada z ul. Kołłątaja – wieczny odpoczynek…


  Projekt Parafii Rzymskokatolickiej p.w. Świętej Trójcy w Leżajsku p.n.: „Rewitalizacja infrastruktury publicznej i zabytkowych obiektów kościelnych Parafii Farnej i Caritas Archidiecezji Przemyskiej w Leżajsku” współfinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego w wysokości 3,7 mln zł przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju, z Programu „Promesa” Ministra Kultury i Ochrony Dziedzictwa Narodowego oraz przez Miasto Leżajsk, Województwo Podkarpackie i Podkarpackiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w PrzemyśluInwestujemy w rozwój województwa podkarpackiego

Kalendarz liturgiczny

 
Wtorek XVII tygodnia okresu zwykłego
28 lipca 2015r.

Czytania na każdy dzieńcień

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Świętej Trójcy - FARA

ul. Rynek 35, 37-300 Leżajsk
redakcja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. , spr. techniczne: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Designed by RSZC